Na skróty: 
>Kontakt< >Zasięg< >Referencje<

Projekty dla biznesu:

  • Łącza symetryczne
  • Niestandardowe rozwiązania teleinformatyczne
  • Dostęp do internetu w trudnych lokalizacjach
Nie wszędzie dochodzą kable, sygnał telefonii komórkowej pozostawia sporo do życzenia, zaś używanie wzmacniaczy sygnału jest w Polsce nielegalne. Nasze rozwiązanie wykorzystuje w maksymalnym stopniu dostępne i szybko rozwijające się technologie a co najważniejsze jest w 100% zgodne z obowiązującym prawem. Dzięki nam uzyskają Państwo dostęp do znajdującej się na odludziu firmy, fermy, kamer, magazynów. Na życzenie zbudujemy również na jej terenie bezprzewodową sieć, z której swobodnie będą korzystali upoważnieni pracownicy.
  • Awaryjny dostęp do internetu
W dzisiejszych czasach ważny jest nie tylko sam dostęp do Internetu, ale jego niezawodność. Zerwanie kabla/światłowodu zdarza się każdemu i o ile na co dzień są państwo zadowoleni z usług Państwa operatora, o tyle awaria potrafi zdezorganizować pracę całej firmy. My mamy rozwiązanie – awaryjny dostęp do Internetu, który działa w sposób nieco zbliżony do podtrzymania zasilania elektrycznego. W momencie przerwy zostają Państwo automatycznie przełączeni na łącze awaryjne, dzięki czemu biuro pracuje nieprzerwanie. Ponadto nasze urządzenie zapisuje dokładne godziny awarii, co przy późniejszym składaniu reklamacji pozwala dokładnie określić zarówno godzinę, jak i okres trwania przerwy w dostępie do usługi.
  • Kolokacje serwerów
Często  bardzo dobrą alternatywą w stosunku do drogiego łącza symetrycznego jest umieszczenie Państwa serwera w węźle naszej sieci. Zaletą jest zawsze większa niezawodność (zarówno jeśli chodzi o dostęp do sieci telekomunikacyjnej jak i energetycznej), oraz zawsze niższe koszty za przyłącze w stosunku do Państwa lokalizacji.
W przypadku szczególnych wymagań, np. łącza symetryczne dla biznesu, pod monitoring, kolokacje serwerów prosimy o kontakt:
tel: +48 502 490 359

Sprostamy każdym wymaganiom!